Fotoğraf Grubumuza katılın
Doğa Grubumuza katılın
Patikatrek organizasyonları Geziport Turizm güvencesi ile yapılmaktadır.
Belge no: A-9785
FOTOĞRAF GRUBUMUZ UYANDI

Fotoğraf grubumuz uyandı, PATİKATREK ve NETFOTOĞRAF işbirliği ile ikincisi düzenlenen FOTO-SAFARİ  gezilerimiz ile nihayet fotograf sever dostlarımızı uyandırabildik. Kurulduğumuz günden bu güne fotograf sever dostları bir araya getirme gayretlerimizi hiç ara verdirmeden sürdürdük. Aynen Doğa yürüyüşlerimize başladğımız ilk günlerdeki gib Gün oldu iki kişi ile gün oldu daha  fazla sayılar ile programlarımızı uyguladık... Bu şekilde istikrarlı  duruş ve uygulamalarımız kısa zaman içinde meyve vermeye başladı. Kardeş sitemiz www.netfotograf.com'un da vermiş olduğu destek ile kısa zamanda grup uyeleri bir araya gelmeye ve tanışma - kaynaşma sohbetlerinin de aralıksız devam etmesiyle artık Cumartesi günleri de ayrı bir arac kaldırarak  fotograf gezilerimize başladık...

 

Bu gezilerdeki ana prensip ve amaç ilk günlerde sanat eseri niteliğinde  fotograflar yaratma beklentisi icinde olmadan  sadece üyelerin kaynaşmasına yönelik faaliyetler düzenleyebilmek.Fotograf severleri çekim alanları ile buluşturmak oldu.

 

İkincisini 14 EKİM 2006, gectiğimiz cumartesi günü düzenlediğimiz  Foto-gezi çalışma  programımızın rotası  Manisa ilimizin otantik tarihi evleri ile bilinen KULA İlçesi oldu.

 

KULA ve KULA evlerini en geç bu hafta içinde GEZİ bölümüzde  size  ayrıca tanıtacağız. KULA Foto-gezi programımızda  yapmış olduğumuz çalışmalar ile ortaya çıkan eserleri yine sitemizin Foto Galeri bölümünde VİZÖRDEKİ DÜNYAM klasörü içinde sizler ile paylaşacağız... Bu nedenle, diğer arkadaşlarımızın da eserlerini bize ulaştırmasını bekliyoruz. Bize ulaşan eserler ayrıca Netfotograf web sayfası içinde ayrı bir bölümde sergilenerek bizi izleyenlerin beğenisine sunulacak.

 

KULA  çalışmalarımız esnasında,Kula'nın tanıtımına buyuk emekleri gecen ve ekibimizi ziyeretimiz esnasında bir an olsun yalnız bırakmadan ilgilenen,Kula Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sn.Hüseyin ŞAHİN'e tüm ekip arkadaşlarım,grubumuz ve şahsım adına ayrıca teşekkür etmek isterim... Sn Şahin'i  beklentisiz ve özveri ile yaptığı çalışmalardan dolayı kutluyoruz.

 

Fotograf Grubumuz Ramazan Bayramı suresince ara vemeden calışmaya devam edecek... Sizlere iyi görüntüler getirebilmek için tatil süresince rotamızı Batı Karadeniz Bölgesi olarak belirledik... Arkadaşlarımızın Muhteşem görüntüler ile dönecekleri inancımızı belirtmekde fayda var.

 

İzmir içinde kalan dostlar için Bayram süresince günü birlik fotograf gezileri düzenlemeye çalışıyoruz... Bizden haber bekleyiniz  ya da bizimle irtibat kurunuz... Bayram sonrası ise Yine Cumartesi günü bu kez rotamız ÖDEMİŞ-BİRGİ ve BOZDAĞ GÖLCÜK olacak... Bu programı FOTO SAFARİ  programları  linkinden takip edebilirsiniz...

 

DİĞER HABER VE DUYURULAR