Fotoğraf Grubumuza katılın
Doğa Grubumuza katılın
Patikatrek organizasyonları Geziport Turizm güvencesi ile yapılmaktadır.
Belge no: A-9785
JEEP SAFARİ

 

Hani bazı an'lar vardır, insani delice düşüncelerin kucağına atar. Gün gelir, her şeyden kaçıp kurtulmak duygusu sarıverir ruhunuzu. Kalp atışlarınızın ritmi değişir. Yüreğiniz, göğsünüzü patlatırcasına çarpmaya başlar... Yaşadığınız şehre sığmaz olursunuz.

 

Hele bir de sizinle ayni duyguları ve ayni heyecanı yasayan arkadaşlarınız olursa... Sizi ne tutabilir, ne engel olabilir ki? Damarlarda coşkuyla akan kanın ısıttığı yürekleri ne serinletir ki? Soğuk bir kış günü yüreğiniz gibi kabarmış bir deniz. Ve delice sahili döven ak köpüklü dalgalar olabilir mi? Suratınıza tokat gibi çarpan bir deli yağmur ya da? Her şeyden kaçıp kurtulmak isterken sizi toprağa bağlayan yapışkan bir çamur engel olabilir mi ruhunuzu dizginlemeye?

 

Çam kokulu ormanlarda, kekik kokularının, bin bir çeşit çiçek kokusuyla karıştığı parkurlarda olağandışı bir gün yaşamak için sizi Jeep-Safari yapmaya davet ediyoruz. Her mevsimde ve her türlü hava koşulunda yapılması mümkün olan Jeep-Safari gezileri, eminiz ki size çok farklı duygular yaşatacak. Patikatrek'in dağ ve yol kılavuzları ister kendi jeepinizle isterseniz seyahat acentenizin gerçekleştirdiği bir jeep safari programında güvenle yol almanıza yardımcı  olur, size yol arkadaşlığı yapar.

 

Yağmur, kar, yakıcı bir güneş, tozlu yollar, çamurlu su birikintileri, , kamp ateşi, sucuk ekmek partileri, faaliyet sonrası hem serinlemek, hem de arınmak için girilen turkuaz rengi şelaleler hepsi sizi bekliyor.

 

Hem maceranın tadına varmak, hem de doğayla ve doğal koşullarla mücadele etmek, ekip arkadaşlarınızla tatlı bir yarışmanın keyfine varmak, ancak böyle bir safari deneyimi yaşamakla mümkün olur.

 

Ne dersiniz denemeye değmez mi? Karar verdiğiniz zaman Patikatrek Doğa Sporları " Offroad " ekibi sizi bekliyor olacak.