Fotoğraf Grubumuza katılın
Doğa Grubumuza katılın
Patikatrek organizasyonları Geziport Turizm güvencesi ile yapılmaktadır.
Belge no: A-9785
FOTOĞRAF YÜRÜYÜŞÜ DETAYLI KATILIM BİLGİSİ

 

Fotoğraf Yürüyüşü Programı

 Başlangıç Tarihi         :
  Her gün
 Süresi                          :
 Günübirlik
 Zorluk derecesi          :
 Dağ, Doğa Fotoğraf Yürüyüşü
Foto Çalışma Alanı      :  Kişiye Özel, Mini.2 / Max 5 kişi
 İletişim elefon             :
 Zeynel AYDIN  GSM  0533 634 09 89
Servis Hareket Saati   :

Program kişiye özel olup ulaşım katılımcının kendi imkanlarıyla gerçekleşir

  

 BİLGİ                        :

 

Türkiyenin ilk Marka Tescil belgeli Fotograf grubu olarak her zaman kaliteli etkinliklere imza atmayı amaç edinen İzmir Fotoğraf Akademisi ile birlikte  gerçekleşecek olan bu etkinliğimiz günübirlik olup, doğada açık alan içinde ve fotoğraf yürüyüşü ile makro, doğa, detay çalışmalarına varıncaya kadar fotoğrafın ilgi duyduğunuz her dalından örnekleri kapsayan bir çalışma olacak. Deneyimli fotoğrafcıların öncülüğünde ve yol göstericiliğinde gerçekleşecek olan bu kapsamlı programda, birlikte olacağınız Usta ve deneyimli fotoğrafçıların bilgisi ve deneyimlerinden de yararlanarak arzu ettiğiniz fotoğrafları elde edebilir, arkadaşlık ve bilgi odaklı paylaşımı en üst düzeyde yaşayarak kaliteli bir birlikteliğe ilk adımı atabilirsiniz.

 

Programın tüm ayrıntıları web sayfamızın https://www.izmirfotografakademisi.com/gezi/butik-dag-doga-fotograf linki içinde olup tıklayarak ulaşabilir, arzu ederseniz  aynı link içinden watsapp hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İZFAK - İzmir Fotoğraf Akademisi fotoğraf Uygulama çalışmalarının tek bir amacı vardır; usta veya yeni ayrım gütmeden her bir katılımcının amaclanan konuda arzu ettiği fotoğrafı elde etmesi hedeflenerek programlar yapılır; çekim  alanlarında fotoğrafçıların hiç bir konuda  zorluk yaşamaması gayesi güdülür ve her türlü önlem alınır. Bu nedenle ekibimize dahil olmak isteyen katılımcıların kendi istekleri ve beklentileri doğrultusunda özel programlar da yapılır.

 

Programlarımızın planlandığı biçimde ve amacına uygun olarak gerçekleşmesi için Fotoğrafçı arkadaşlarımızın mümkün olduğunca erken karar  vererek  ve mutlaka kesin kayıt yaptırmasının öncelikli kurallarımızdan birisi  olduğu  önemle hatırlatılır.

 

İlan edilen satlerde kesin hareket ile buluşma noktalarında bir araya gelerek program işlevsellik kazanır Çalışma alanlarımızın şehir merkezlerine uzaklığı ve yol hesabını da yapınca günü amaçlandığı biçimde sonlandirmak adına kahvaltı ve diğer ihtiyaçlarınızı lütfen evden gelirken gideriniz.

 

BU PROGRAMDA NELERİ FOTOĞRAFLAYABİLİRSİNİZ :

 

Bu programa katılacak olanların beklentilerini bilmediğimiz için, en güzel fotoğrafı çekme garantisi değil de en güzel ışık koşullarında fotoğraf çekebileceğiniz alanlarda olma garantisi verebiliriz. Ayrıca etkinlikler mevsim itibarıyla doğa fotoğrafı ağırlıklı  olup doğada uzun yürüyüşler ve belli zorluk dereceleri içerir; o sebele bilgi almadan kayıt yaptırmayınız...

 

 Dağ-Doğa Manzara Macro - Köy kahvelerinde insan Portre ve geleneksel yaşam

 

NASIL KATILABİLİRSİNİZ ;

 

Öncelikle bilgi alınız; daha sonra online başvuru formunu doldurarak Ön kayıt  yaptırınız ve etkinlik haftası en geç Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar bizimle iletişim kurarak bir video konferans bilgilendirme toplantısına katılınız ve Kesin kayıt işlemlerinizi tamamlayınız. Program bir TUR organizasyonu değildir, kişiye özel bir eğitim uygulama çalışmasıdır Bu nedenle kayıt ve https://www.izmirfotografakademisi.com/gezi/butik-dag-doga-fotograf üzerinden katılım bedelini online olarak ödemek zorunludur. Ödenecek ücret sadece yol kılavuzluğu ve fotoğrafçılık öğreti rehberliği bedelini kapsar, ören yerlerine giriş çıkış, yemek ve içeçek bedellerini katılımcılar hizmet aldıkça kendisi öder.

 

 

Yanınızda bulunsun :

 

 

Açık alanda yürümeye uygun ayağınızı bilekten kavrayan, uygun tabanlı yürüyüş ayakkabısıı ve mevsim hareketlerinizi kısıtlamayacak abartısız rahat bir giysi. Fotograf makinesi video kamera, ses kayıt cihazı ve yedek aksesuvarlarınız,şarj aleti ve yedek pilleriniz yedek hafıza kartlarınız, uygun objektif ve diğer yardımcı çekim  malzemeleriniz... Pillerinizi akşamdan şarj ederek doluluk derecelerini mutlaka kontrol ediniz. Diğer konularda bilgi almak için bize ulaşınız... Yoksa tüm ekipmanınızı gün boyunca ve zor koşullarda taşımak durumunda kalabilirsiniz. Varsa sürekli kullandığınız ilaçlar...

 

 

Aklınızda bulunsun :

 

 

Bu program bir TUR organizasyonu değil, PATİKATREK Doğa Sporları Eğitim Merkezi ve  İzmir Fotoğraf Akademisi üyeleri ve onların yakınlarının katılımı ile gerçekleşecek  planlanlı bir  açık alan Fotograf çekim uygulama çalışmasıdır  bu neden katılımcıların hizmet beklentisi içinde olmadan kayıt yaptırması hatırlatılır. Katılımcıların etkinlik başlangıç noktasına gidiş geliş transferleri arzu edilirse A grubu TÜRSAB işletme belgeli seyehat Acentesi tarafından yapılır ve kesin kayıt  zorunludur. Kişiye özel durumlarda ise ulaşım katılımcının kendi imkanları içinde gerçekleşir. Program her yaş grubundan sağlık durumu uygun minimum iki maksimum beş kişi ile ve katılımcıların kendi araçlarıyla bulauşma noktasına gelmesiyle başlar.

Etkinlik, başlangıcından sonuna kadar, İZFAK İzmir Fotoğraf Akademisi yönetici ve görevlilerinin denetim ve kontrolünde devam eder ve çalışmanın planlandığı şekilde, güvenlik içinde ve amacına uygun biçimde gerçekleşmesi için görevlilerin talimatlarına ve yönlendirmelerine itirazsız uymak zorunludur. Yemek ve diğer ihtiyaçlar çekim aralarında her bir katılımcı tarafından ve kendi imkanlarıyla  giderilir.  Yol  kılavuzunuz sadece sıcak su ve kahve ihiyaçlarınıza cevap verebilir..Bu programda yer alabilmek için Bu sayfa üzerindeki link içinde kayıtlı MÜRACAAT formunu öncelikli olarak doldurmak ve daha sonra  bizimle video konferans bilgilendirme toplantısına sahil olmanız ve snrasında  kesin Kayıt işlemlerinizi  yaptırmak zorunludur.

LÜTFEN UNUTMAYINIZ, Merkez adresimiz PANDEMİ  sürecinde kapalı olup, tüm görüşmeler video Konferans aracılığıyla yapılır